PRO-JECT The Classic - geriausias patefonas EUROPOJE 2016-2017!

Austrijos kompanija PRO-JECT, gaminanti patefonus, jų priedus bei mini ir mikro Hi-Fi garso įrangą išskirtinai tik EUROPOJE, šiemet švenčia savo 25-erių darbo metų gimtadienį ir šiuo produktu siekė pažymėti šią svarbią datą. The Classic patefonas - tradicinės išvaizdos ir nesenstančio dizaino, bet turi daug šiuolaikiškų sprendimų, kurie leidžia klausyti dviejų skirtingų greičių plokšteles vos išraukus iš dėžės.

Pagrindinę The Classic patefono konstrukciją sudaro masyvus metalo ir MDF dulkių plokštės pagrindas yra tarsi pakabintas ant šešių elastomero rutulių - taip pasiekiama maksimali plokštelės izoliacija nuo pagrindo. Pats plokštelės diskas gaminamas iš 2,1 kg aliuminio kartu su panašia izoliuojančia medžiaga - rezultatas dar geresnis. Patefono tonarmas taip pat hibridinis - naudojamos aliuminio ir anglies pluošto medžiagos, sutinkamos ir kituose PRO-JECT patefonuose.

Pasiekite geresnę garso kokybę iš senų bei naujų plokštelių su šiuo stilingu ir išbaigtu PRO-JECT The Classic patefonu. Nauja klasika jau atgimė!

Šią garso sistemą galite įsigyti musu e-parduotuvėje! http://www.hifipasaulis.lt/

Daugiau informacijos apie šį EISA laimėjimą rasite čia - https://www.eisa.eu/awards/hi-fi/