NAIM AUDIO Mu-so Qb - geriausia kompaktiška garso sistema EUROPOJE 2016-2017!

Trumpai apie EISA asociaciją... EISA - vienintelė kokybiško garso ir vaizdo asociacija Europoje, vienijanti apie penkiasdešimt specializuotų žurnalų leidėjų iš dvidešimt trijų Europos valstybių, kurie nuolat rašo naujienas apie kokybišką Hi-Fi garsą, namų kino vaizdo ir garso sistemas, fotografiją, automobilines garso sistemas bei gerą garsą iš mobilių prietaisų.

Kaip jau rašėme ankčiau, ši nedidelė integruota muzikos sistema turi penkis išskirtinės kokybės garsiakalbius, nukreiptus atitinkamomis kryptimis, kad sukurtų gerą stereo efektą. Kiekvienas garsiakalbis valdomas atskiru D klasės stiprintuvu, kurių suminė galia yra net 300 W. Muziką galima siųsti belaidžiu būdu naudojant UPnP, Airplay, Bluetooth su aptX technologija, o taip pat prijungti kitus įrenginius per optinį ir analoginį garso įėjimus. Tiems, kurie naudoja Tidal, Spotify, ar klauso internetines radijo stotis taip pat pasisekė. O tiems, kuriems reikalingas įgarsinimas keliuose kambariuose, gali įsigyti kelis ir valdyti juos belaidžiu būdu per Wi-Fi.

Jeigu ieškote kokybiško garso sprendimo, kuris skamba taip pat atvirai ir tvirtai, kaip ir įprasta stereo sistema, ir naudojama vos ištraukus iš dėžės - tai puikus įrodymas, kad Naim turi tobulą sprendimą.

Šią garso sistemą galite įsigyti musu e-parduotuvėje! http://www.hifipasaulis.lt/naim-mu-so-qb

Daugiau informacijos apie šį EISA laimėjimą rasite čia - https://www.eisa.eu/awards/hi-fi/