DENON DHT-T110

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: T110
  279  su PVM
  Į krepšelį 

  VIRTUALAUS GARSO SISTEMA

  Mato vnt.:
  1 vnt.

  Denon“ DHT-T110 – tai virtuali garso sistema namų kinui, ant kurios galima pastatyti televizorių. Ši įranga nepaprastai pagerina televizijos programų ir filmų suteikiamus įspūdžius. Tereikia prietaisus sujungti ir mėgautis dinamišku televizijos programų, filmų, kompiuterinių žaidimų ar muzikos įrašų garsu.
  Šiandieniniai plokštieji televizoriai yra vis plonesni, kas lemia prastesnę jų garso kokybę. DHT-T110 yra daug skaitmeninių įvesčių ir funkcijų, kurios leidžia atkurti turtingą ir visapusišką garsą. Joje yra „Dolby Digital“ dekoderis, 3 darbo režimai su virtualiu erdviniu garsu, naktinis režimas leidžia išgauti aukštos kokybės garsą, tyliai klausantis įrašų ir tokiu būdu netrukdant kitiems asmenims.
  Įdiegta „Bluetooth“ sąsaja su „aptX“ technologija leidžia siųsti muziką iš mobiliųjų įrenginių, išlaikant CD kokybę. Kitai įrangai skirta 3,5 mm įvestis. DHT-T110 suprojektuota taip, kad išlaikytų 27 kg svorį, todėl ši sistema puikia tinka net 50 colių įstrižainės televizoriams. Elegantiška, stilinga ir lengvai reguliuojama DHT-T110 sistema yra puikia alternatyva kitoms „soundbar“ tipo sistemoms.
  2 kanalų garsiakalbių sistema
  išlaiko 27 kg svorį, todėl išlaiko didelius televizorius
  išlaiko daugumą televizorių, net ir turinčių 50 colių ekrano įstrižainę
  bevielis duomenų srauto siuntimas per „Bluetooth“, panaudojant „aptX“ technologiją
  optinė skaitmeninė, bendraašė bei analoginė įvestys
  „Dolby Digital“ dekoderiai
  3 darbo režimai
  „Night Mode“ – naktinis darbo režimas